Iphone'da iptv nasıl izlenir? Resimli anlatım(GSE IPTV) - IPTV SATIN AL

Iphone’da iptv nasıl izlenir? Resimli anlatım(GSE IPTV)

İphone iptv için genellikle en çok tercih edilen uygulama GSE IPTV dir. Bu uygulamayı app store’ den telefonunuza indiriniz.

 

 

 

 

 

 

 

 

Daha sonra uygulamanın içine girdiğimiz zaman ekranın en üstünde ortada ”Remote Playlists” yazar ”Remote Playlists” yazan kısmın solunda menü vardır yani ekranın sol üst kısmında ”Uzaktan Oynatma Listeleri” diyelim.

Daha sonra ekranın sağ üst kısmında + işareti var + işaretine basalım karşımıza 3 seçenek çıkacaktır.

  • M3U URL ekle
  • jSON URL EKLE
  • Web arayüzünden ekle

Bu üç seçenekten ”M3U URL” ekle seçeneğini seçelim. Daha sonra açılan ekranda ”Playlist adı” ve ”Çalma listesi bağlantısı” sekmeleri çıkmaktadır.

Bu kısımda ”Playlist adı” yazan kısma herhangi bir isim yazabilirsiniz.  ”Playlist adı” yazan kısmın alt kısmında ”Çalma listesi bağlantısı” yazar ve işte bu kısma iptv satıcısından satın almış olduğumuz m3u url iptv linkini yapıştıralım. Eğer bu iki sekmeyi hatasız bir şekilde onayladıysanız kanallarımız yüklenmiş olur. Daha sonra bu sekmelerin altında kırmızı  ”Add” yazan bir buton var bunu tıkladığımızda ”Başarıyla eklendi” diyecektir sonrasında message başlığı altında bir mesaj  gelecektir ekrana ondanda şöyle yazar.

                                           Massage

Çalma listeniz şöyle: , Bu şarkı listeni de ekledik to xtream-codes API section

Server =

Username = www.iptvkur.com

Password =  Örnek

Ayrıca EPG kaynağı oluşturduk

                                              OK

Bu mesaja ok deyip geçtikten sonra; Playlist adına vermiş olduğumuz isim karşımıza çıkmış olur ben www.iptvkur.com ismini vermiştim.

”Playlist adı” yazan kısma vermiş olduğumuz ismin üzerine geldiğimizde ”indiriliyor Playlist” lütfen bekleyiniz yazar ardından ”Ayrıştırma M3U içerik” yazar ve tüm kategorileriniz açılmış olur. En üstte Tüm kanallar grubu yazar buranın içine girip yine en üstte arama butonuna izlemek istediğiniz kanalın ismini yazarakta bulabilirsiniz. Dilediğiniz kategoriden istediğiniz kanal, dizi, film izleyebilirsiniz.

Başarıyla eklendi diyecektir eğer bu iki sekmeyi hatasız bir şekilde onayladıysanız.

iPhone iptv kurulumu bu kadardır. Bu uygulamayı kullanabilmek ve ip tv izlemek için tek ihtiyacınız olan satın almış olduğumuz m3u url iptv linki ve telefonumuzda internetimizin olmasıdır.

İptv satın almak sitemizi ziyaret edip içerik ve paket fiyatlarımızı görebilmek için buraya tıklayabilir ve canlı destek bölümünden bizlere ulaşabilirsiniz.

iptvkur ekibi olarak iyi seyirler dileriz.