ROYAL IPTV kurulum? (RESİMLİ ANLATIM) - IPTV SATIN AL

ROYAL IPTV kurulum? (RESİMLİ ANLATIM)

Smart tv lerde veya benzer cihazlarda bulunur genellikle ROYAL IPTV uygulaması. Aktif edildikten sonra ilk 7 gün kullanımda ücretsizdir. Sonrasında 5.49€ gibi bir rakam ödemenizi isteyecektir. Bir cihazda Uygulamayı bir kere satın aldığınız taktirde ömür boyu kullanım hakkına sahip olursunuz.

M3u uzantılı iptv linkini ROYALIPTV uygulamasını aktif ettikten sonra ROYAL IPTV Uygulamasında ekrandaki mac kodunu girip ve M3u linkinizi kopyalayıp gönderebilirsiniz.

Mavi Tuşdan live  VOD  Series Dizi    kategorilerine geçilebilir.
Uygulamanın EPG Desteği vardir.  4K  tv için 4K Oynatıcısıda Vardır.

ROYALIPTV m3u uzantılı iptv kanal listesi nasıl yüklenir bir bakalım:

  • Öncelikle televizyonumuzdan ROYALIPTV uygulamasının içersine girelim. Yoksada uygulama marketinden indirelim. İçersine girdikten sonra gerekli olan ROYALIPTV uygulamasının MAC kodudur. Bu kod 4d:7c:ea:r9:ae:dc gibi 12 haneli bir koda benzer. Bu kodu herhangi bir yere not edelim.
  • Kanal listesini yükleyebilmek için daha sonra bilgisayarınızdan veya telefonunuzdan BURAYA TIKLAYINIZ 
  • Bu bağlantıya gittinizde ROYAL IPTV nin yükleme sayfası açılacaktır.
  • Sonra aşağıdaki gibi bir ekran çıkacaktır.

  • Öncelikle daha önce yükleme yapılmışsa sayfanın en altında sol alt kısımda MAC or LG-ID başlığı altına mac adresi yazılarak Delete Playlist denmeli ve eski kanal listesi silinmelidir.
  • Sonrasında 1 numara ile gösterilen kısıma tekrar mac adresi yazılmalıdır.
  • Playlist URL yazan kısıma 2 numara ile gösterilmiş olan alana iptv satıcısından almış olduğumuz m3u uzantılı kanal listemizi oluşturacak olan linkimizi eksiksiz ve hatasız bir şekilde baştan sona yapıştırınız.
  • Son olarakta Add Playlist 3 numara ile gösterilmiş olan sekmeyi seçelim ve kanal listesini uygulamanın içine atmış olalım.

ip tv satın almak için www.iptvkur.com internet sitemizi ziyaret edebilirsiniz. Canlı destek veya WhatsApp destek bölümünden iletişime geçebilirsiniz. Ücretsiz test yayını talebinde bulunabilirsiniz. Tüm dünya içeriklerimizle ve Dizi, Film arşivlerimizle hizmetinizdeyiz. iptvkur ekibi olarak siz değerli müşterilerimize iyi seyirler dileriz.