SET IPTV kurulum kanal listesi m3u nasıl yüklenir? (RESİMLİ ANLATIM) - IPTV SATIN AL

SET IPTV kurulum kanal listesi m3u nasıl yüklenir? (RESİMLİ ANLATIM)

Öncelikle televizyonumuzdan SET IPTV uygulamasının içine girelim. Eğer SET IPTV uygulaması yok ise TV mizin uygulama marketinden SET IPTV yi indirelim. SET IPTV içerisine girdiğimiz zaman 12 haneli olan mac kodumuzu bir yere not edelim. Şimdi televizyonumuza uzaktan bağlanarak iptv satıcımızdan satın almış olduğumuz m3u uzantılı iptv linkimizi TV ye nasıl yükleriz  ona bir bakalım. Aşağıdaki resimde olduğu gibi bir ekran çıkaktır karşımıza.

1. Görmüş olduğumuz bu mac kodunu büyük, küçük harflere ve iki noktalara dikkat ederek eksiksiz ve hatasız bir şekilde not edelim.

2. Bilgisayarımızdan veya telefonumuzdan https://setsysteme.com/set.app bu linki tıklayarak bu adrese gidelim.

3. https://setsysteme.com/set.app bu internet adresine gittikten sonra karşımıza aşağıdaki resimdeki gibi bir ekran çıkacak karşımıza.

4. İlk olarak TV MAC yazan kısıma televizyonumuzdan almış olduğumuz 12 haneli mac kodunu eksiksiz ve hatasız bir şekilde yazalım.

5. M3u URL’si yazan kısıma iptv satıcımızdan almış olduğumuz M3u uzantılı iptv linkimizi baştan sona kopyalayıp yapıştıralım.

6. Daha sonra Sıfırla yada Reset diyelim önceden yüklenmiş olan başka bir iptv varsa silinmesi için gereklidir.

7. Sayfanın en altında Ben robot değilim veya I’m not a robot‘ u  işaretleyelim.

8. Son olarakta sağ üst köşede Gönder veya Send diyelim ve tüm kanallarımız televizyonumuza bu işlemler sonucu aktarılmış olsun.

Ip tv mizi internet erişimi olan Televizyon, Bilgisayar, Tablet, Telefon, iptv uyumlu uydu alıcı cihazlar vb  tüm cihazlardan izleyebilirsiniz. Iptv yi sorunsuz ve kesintisiz bir şekilde izlemek istiyorsak mevcut sistemimize uygun olarak seçimler yapmamız gerekmektedir. İnternet firmamız televizyonumuz ve ip tv uygulamamızın birbiri ile uyumlu olması gerekmektedir. İnternet hızımızın yeterli ve stabil olması çok önemlidir. Bunun yanı sıra wifi ile değilde ethernet kablosu ile bağlanırsak cihazımıza daha kaliteli yayın almamıza sebep olur.

İptvkur ekibi olarak iyi seyirler dileriz. İp tv satın almak için www.iptvkur.com internet sitemizi ziyaret edebilir kanal ve içeriklerimizi görebilirsiniz. Ücretsiz test yayın talebinde bulunabilirsiniz. Tüm dünya kanallarımız ve Dizi, Film arşivlerimizle hizmetinizdeyiz.